Galéria BEAUTIFUL ART

  Galéria BEAUTIFUL ART si dovoľuje podeliť sa s Vami o novinku, ktorou je predaj našich umeleckých prác. Ponúkané diela sú tvorené ako originálny autorský celok, ktorý reprezentuje jednotlivého autora. Každý autor do svojich diel odovzdáva umelecko-remeselný um.

   

  Naši autori Vám veľmi radi vytvoria dielo aj na zakázku do Vášho interiéru. Diela na zakázku ako aj cena za dané dielo sa konzultujú individuálne k spokojnosti zákazníka. V našej galérii Vám zabezpečíme komplexné profesionálne poradenstvo s dlhoročnou praxou ohľadom typu, farebného prevedenia a takisto aj umiestnenia daného diela. Pokiaľ si skutočne dáte záležať a investujete do svojho interiéru, do kvalitného nábytku a zariadenia tak otázka znie prečo celý dojem pokaziť lacným obrazom masovej výroby namiesto toho, aby ste sa vo vlastnom priestore cítili sami sebou a Váš priestor dokonale dopĺňal obraz, ktorý reprezentuje Vašu špecifickosť a individualitu. Skutočným rozdielom medzi masovou výrobou obrazov umeleckým dielom je punc originality autora a jeho rukopis.

   

  Každé autorské dielo je výnimočné, originálne a vyžarujúce množstvo emócií, čo sa naopak nedá povedať o dielach, ktoré ponúkajú veľkoobchody. Tieto diela sú robené masovo a bez lásky k umeniu.

   

  Skutočné umelecké dielo musí vyžarovať plnohodnotnú odovzanosť autora a jeho energiu. Masový predaj obrazov je vytváraný pre profit s vidinou rýchleho zisku a to je to, čo v skutočnosti zabíja pojem umenie.  Galéria BEAUTIFUL ART sa riadi filozofiou, že sa nesnaží Váš vkus a estetické cítenie meniť, ale skôr ho dopĺňaťo nové možnosti. Mnoho ľudí umenie považuje za niečo nedosiahnuetľné a nedostupné pre bežného človeka. My si ale stojíme za názorom, že skutočné umenie nerozdeľuje ľudí na bohatých a chudobných. Skutočné umenie má byť nadčasové a má tešiť dušu.

   

  Práve preto v galérii BEAUTIFUL ART nájdete diela rôznych cenových relácií, pretože každý človek má právo tú svoju dušu potešiť.
  Budeme úprimne radi ak Vás niektoré z našich diel zaujmú. Neváhajte nás kontaktovať priamou správou alebo na mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

  Lucia Takáčová, galéria

  Didier Le Mar, galéria

  Spoločnosť

  BEAUTIFUL ART s.r.o
  Južná trieda 4.B
  040 01 Košice
   
  IČO: 46969276  DIČ: 2023681275
  Banka: Tatrabanka a.s.
  Účet: SK3711000000002946062789
   
   
   

  Kontakt

  BEAUTIFUL ART s.r.o
  Južná trieda 4.B
  040 01 Košice
   
  Tel.: +421944033123, +421944333202
  E-mail:
   
   

  VÁŽENÍ PARTNERI:

   

   

   

  Copyright © BEAUTIFUL ART s.r.o 2019.. Všetky práva na texty a foto materiál uvedené na tejto stránke sú výhradným duševným a autorským vlastníctvom spoločnosti BEAUTIFUL ART s.r.o .a Didier Le Mar